אני מאמינה

קווי היסוד לדיאטה מנצחת

פיתחתי גישה טיפולית משלי למלחמה בהשמנה ובבעיות הנלוות אליה במשך שנים של עבודה כדיאטנית קלינית בבית החולים איכילוב, בקופ"ח מאוחדת ובקליניקה הפרטית, כמו גם מההתנסות האישית שלי.

אני מאמינה שקווי היסוד לדיאטה מנצחת הם:

  • רצון לחולל שינוי.
  • הבנת ההיגיון שעומד מאחורי התפריט האישי או ההנחיות התזונתיות.                  
  • התאמת הדיאטה לאורח החיים והעדפות המזון האישיות (שינוי קיצוני של הרגלי האכילה יביא לקיצה המהיר של הדיאטה, ברגע שיסתיים כוח הרצון, וההישגים לא ישמרו).
  • התייחסות לאכילה רגשית.
  • שילוב פעילות גופנית (במידת האפשר).
  • אינטראקציה טובה עם הדיאטנית המטפלת וגישתה.

 

לעולם הגסטרואנטרולוגיה (מערכת העיכול) נחשפתי לראשונה במסגרת עבודתי אצל פרופסור נדיר ארבר, ומאז שמתי לי למטרה להקל על כל אותם האנשים שחיים עם סימפטומים גסטרואנטרולוגים הניתנים לטיפול או הקלה. לאור הקשר ההדוק בין הגוף לנפגש, הרחבתי את הכלים הטיפוליים שלי גם לתחום הביופידבק אשר את הכשרתו השלמתי באוניברסיטת בר אילן. תחום ההתמחות שלי הוא מעי רגיז ובעיות מערכת העיכול השונות כמו מחלות מעי דלקתיות (קרוהן וקוליטיס), צליאק, שלשולים, עצירות, גזים ונפיחויות, צרבות, רפלוקס, סטומה וניתוחים במערכת העיכול.

שילוב הטיפול בהשמנה עם ההתמחות שלי בתחום הגסטרואנטרולוגיה, הביא לידי התמקצעות בתחום טיפולי הולך ומתרחב, תחום הניתוחים הבריאטריים. ניתוחים כמו טבעת, שרוול וקיצור קיבה גורמים לעיתים לתופעות שונות במערכת העיכול כמו קשיי בליעה, צרבות, הקאות מרובות, תחושת מלאות ושינויים בהרגלי היציאה המצריכים התייחסות תזונתית מיוחדת.

בנוסף אני מתעסקת בתחום המתפתח של תפקיד התזונה במניעת מחלת הסרטן, עליו גם למדתי בהרחבה בארה"ב במסגרת משרד הבריאות האמריקאי.

אשמח להכיר אתכם ולסייע לכם בהתאמה אישית של דיאטה אשר תשפר את איכות חייכם, בתהליכי הרזיה/ השמנה, בעיות גסטרו, תזונה במחלת הסרטן, ניהול ומניעה של סוכרת, בעיות עודף כולסטרול, טריגליצרידים ולחץ דם, תזונה לסובלים מכבד שומני, גאוט, אבנים בכליות, דיאטה צמחונית וטבעונית, תזונה בהריון והנקה, תזונת הגיל השלישי, אוסטיאופורוזיס, תזונת ספורט, הפרעות אכילה ועוד.